حفظ حریم شخصی

حفظ حریم شخصی
این سند حاوی سیاست نیکاوش در حفظ حریم خصوصی مشتریان و شامل توضیح مختصری از نحوه استفاده ما از اطلاعات شخصی کاربران سایت و مجموعه اقداماتی است که جهت جلوگیری از دسترسی غیرقانونی سایر افراد و نهادها به این اطلاعات انجام می‌دهیم.
کاربرانی که برای مشاهده، بررسی و ثبت سفارش در وبسایت نیکاوش ثبت نام میکنند، اطلاعات شخصی خود از قبیل  نام، نام خانوادگی، ایمیل، تلفن و نشانی خود را که به طور معمول سایرین به آن دسترسی ندارند، در اختیار ما می‌گذارند.
ما اطلاعات شما را جز در مواردی که برای اطلاع رسانی در خصوص فعالیت‌ها و خدمات  یا معرفی محصولات جدیدمان و ارسال خبرنامه به شما نیاز به استفاده از آنها باشد به کار نخواهیم گرفت.
نیکاوش اطلاعات مشتریانش را حذف نمی‌کند. ما تلاش می‌کنیم با بکارگیری جدیدترین و مناسب‌ترین شیوه‌های حفظ اطلاعات در فضای اینترنت، اطلاعات مربوط به کاربرانمان رامحافظت کنیم. اما این سند هیچ تعهد و مسئولیتی برای نیکاوش در صورت استفاده غیرقانونی و مجرمانه سایر افراد یا گروه‌ها ایجاد نخواهد کرد.
ممکن است ما به منظور تحلیل رفتار کاربران وبسایت، اطلاعات دیگری از جمله آی پی اتصال، کوکی ها، صفحاتی از سایت که شما از آنها بازدید کرده‌اید و نیز رمزعبورتان را ذخیره کنیم.
شما پس از ثبت نام در سایت، کاربر نیکاوش محسوب می‌شوید و اطلاعات مربوط به پرداخت‌ها و تراکنش‌های شما نزد ما کاملا محفوظ و محرمانه باقی خواهد ماند. مگر اینکه مقامات قضایی این اطلاعات را درخواست کنند و یا حکم قانونی برای افشای آن نزد نهاد یا فردی صادر و به ما ابلاغ شده باشد.


جواهری نیکاوش